Právě hledáme

Lektoři cizích jazyků (různé)

Institut jazykového vzdělávání, s.r.o., přední jazyková škola v Praze, hledá vhodné kandidáty na pozice Lektorů cizích jazyků (EN, DE, FR, ES, RU, CZ, POL, POR, CHI, JAP, atp.) - i rodilé mluvčí.

Požadujeme:

  • pedagogické a jazykové vzdělání (pedagogická fakulta, filozofická fakulta, jazykové certifikáty, atd.)
  • ideálně v kombinaci s jiným jazykem
  • zkušenosti s výukou
  • flexibilitu
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost
  • dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • různý úvazek (od 4 - 30 hodin/ týden)
  • "bloky" vyučovacích hodin (např. pomaturitní studium, firemní výuka, semestrální kurzy, atp.)
  • zajímavé platové ohodnocení
  • motivační bonusový systém
  • benefity (slevy na kurzy, učebnice)
  • knihovnu s materiály pro výuku (učebnice, slovníky, gramatické příručky, knihy, noviny, časopisy, atd.)
  • studovnu – počítače s připojením na internet, bezdrátový internet, kopírka
  • metodickou podporu (metodici a „Senior teachers“)
  • profesní rozvoj – pravidelná školení pro lektory
  • nástup: průběžně během roku

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a aktuální fotografií zašlete na emailovou adresu zamestnani@ijv.cz. Do předmětu uveďte „Lektor - uveďte jazyk“. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Teachers of foreign languages (speakers of EN, DE, FR, etc.)

Institut jazykového vzdělávání, s.r.o. (IJV) is looking for Teachers of foreign languages (proficient speakers of various languages).

We require:

  • University degree
  • teaching certifications (e.g. TEFL, CELTA, TESOL or others)
  • experience in teaching is a plus
  • flexibility, reliability, punctuality
  • minimum 6 months to 1 year stay

We offer:

  • part time or full time schedules (anywhere between 4 - 40 hours per week based on teacher's availability and preference)
  • contract work (Živnostenský list - Business Trade License)
  • attractive salary
  • motivational bonus system
  • benefits
  • resource room
  • Director of Studies support
  • regular workshops

Start date: continuously during the year

Please send your CV along with a cover letter to zamestnani@ijv.cz.

We are looking forward to your reply!

By sending your application/CV and other personal data to Institut jazykového vzdělávání, s.r.o. you agree with your personal data being processed and stored according with the Act Nu. 101/2000 Coll. This consent is revocable by a written request.

Recepční (vhodné pro studenty)

Chcete pracovat na něčem, co má smysl a na čem skutečně záleží? Setkávat se s těmi největšími profesionály z oboru? Láká vás úspěšné prostředí? Kontaktujte nás!

Jsme perfekcionisté. Nadšenci. Žijeme tím, co děláme.

Dali jsme si záležet a vybudovali firmu s příjemnou firemní kulturou, podporující prostředí, ve kterém je každý schopen vydat ze sebe to nejlepší. Váš výkon bude mít obrovský dopad na celou firmu a budete vzorem při budování a vedení týmů budoucnosti.

Do svého týmu, který podporuje kreativitu, inovaci, samostatnost, vedení a který umí ocenit každodenní úspěch, hledáme nadšené týmové hráče, kteří mají drive a tah na branku. S otevřenou náručí vítáme každého, kdo má potenciál a třeba hledáme právě vás.

Co budete dělat?

  • zajištění chodu recepce
  • přivítání klientů
  • vyřizování telefonátů, emailů
  • domlouvání schůzek
  • zadávání dat do PC
  • administrativní práce

Co od vás čekáme?

  • komunikativní znalost AJ
  • znalost práce na PC (word, excel, internet)
  • samostatnost
  • výborné organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • nadšení
  • dlouhodobá spolupráce

Co vám nabízíme?

  • zázemí prosperující a stabilní společnosti
  • atraktivní pozici
  • příjemné prostředí, přátelský kolektiv
  • pracoviště v centru Prahy – Palác Lucerna
  • flexibilní pracovní dobu, cca 20 - 25 hodin týdně (PO – PÁ 6.45 – 19.15) na základě domluvy s ostatními členy recepce (např. při zahájení studia v říjnu, ve zkouškovém období, apod.)
  • nástup: květen/ červen 2017

Už se vidíte na této pozici?

Pošlete nám svůj aktuální životopis (zamestnani@ijv.cz) a připojte pár slov o tom, proč bychom si měli vybrat právě vás! Zajímá nás, co by se vám na této pozici nejvíc líbilo a co byste se u nás chtěl/a naučit. Uvítáme, když vypíchnete, jaké máte znalosti, schopnosti a zkušenosti, které můžeme využít.

Těšíme se na vaše odpovědi!

Koordinátor/ka jazykových kurzů (vhodné i pro studenty)

Koordinátor jazykových kurzů

  • Baví vás práce s lidmi a chápete, že zákazník je vždy na prvním místě?
  • Dovedete nad věcmi logicky přemýšlet, máte nové a třeba zlepšovací nápady?
  • Umíte pracovat na několika úkolech na jednou, ale přitom zůstat nohama na zemi?
  • Chcete získat nové zkušenosti a mít radost z úspěšně odvedené práce?
  • Baví vás jazyky a umíte dobře anglicky?

Odpověděli jste ano? Dejte nám o sobě vědět! Sedneme si a něco společně vymyslíme.

  • Komunikovat s klienty
  • Pečovat o klienty (sledovat, vyhodnocovat a zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb)
  • Připravovat nabídky jazykových kurzů, komunikovat s poptávajícími
  • Zapisovat studenty do jazykových kurzů
  • Zajišťovat administrativní přípravu jazykových kurzů
  • Vesele komunikovat s lektory, zajišťovat suplování
  • Zpracovávat administrativu spojenou s vyřizováním veškerých požadavků
  • Pracovat s interními systémy
  • Spolupracovat s kolegy, lektory

  • Ukončené SŠ vzdělání, zkušenosti z jazykové školy vítány
  • Nadání pro jednání s lidmi
  • Profesionální vystupování při jednání s klienty, orientace na zákazníka
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Profesionalitu a vysoké pracovní nasazení
  • Silnou orientaci na výsledky, obchodní duch
  • Spolehlivost, samostatnost, nadšení, schopnost práce v týmu
  • Výbornou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Výbornou znalost angličtiny (jiné jazyky výhodou)

  • Nabízíme práci na částečný, příp. plný úvazek, i IČ možné
  • Moderní, přátelský a mladý kolektiv nadšených profesionálů
  • Kanceláře přímo v centru dění, v Praze 1 – Palác Lucerna, Václavské náměstí
  • Každodenní komunikaci v angličtině (i jiných jazycích)
  • Zaškolení do tajů pozice i naší firmy
  • Možnost seberealizace, vedení vlastních projektů, vítáme kreativitu, nové nápady, konstruktivní kritiku
  • Odpovídající finanční ohodnocení, benefity
  • Nástup podzim 2017

Nenašli jste pozici, která by se vám líbila? Umíte něco, co by se nám mohlo hodit? Nebo co jiní nedokážou?
Necháme se překvapit. Kontaktujte nás a uvidíme. :-)

Jak si vás vybíráme?

  1. Pošlete nám váš životopis. Prostudujeme, posoudíme a ozveme se. Zpravidla do 14 dnů.
  2. Teď to bude ještě brnkačka, ale buďte v pozoru. 1. kolo s personalistou. Zpravidla telefonicky.
  3. A jde do tuhého. 2. kolo s nadřízeným (a metodikem – v případě lektorské pozice). Nezapomeňte se zeptat na všechno, co vás zajímá.
  4. A je to tady. Rozuzlení, ale hlavně vyhodnocení. Obvykle do týdne, ale vždy. Jsme rádi, když vám můžeme udělát radost.

Zašlete nám životopis

Prostudujeme, posoudíme a ozveme se. Zpravidla do 14 dnů.

Pojďte to zkusit!

Připojte pár slov o tom, proč bychom si měli vybrat právě vás! Zajímá nás, co by se vám na této pozici nejvíc líbilo a co byste se u nás chtěl/a naučit. Uvítáme, když vypíchnete, jaké máte znalosti, schopnosti a zkušenosti, které můžeme využít.

Vybrat z počítače…
nebo stačí odkaz na váš LinkedIn profil

Vaše osobní údaje nebudeme nikde a s nikým sdílet. Slouží jen pro účely výběrového řízení.