Léto v IJV aneb léto plné ochutnávek

12.4.2016
Jazykové vzdělávání

Úvod do arabštiny

Předmětem tohoto kurzu bude seznámení se s arabskou kulturou, arabským písmem a pochopení souvislostí mezi jednotlivými jazyky. Víte, že arabštinou mluví 250 miliónů lidí po celém světě? Je to tedy jazyk, který určitě stojí za zmínku a v neposlední řadě je také podstatné, že z arabštiny pochází desítková soustava číslic, kterou používáme i my zde v Čechách!

Úvod do čínštiny

Čínština je světový jazyk, který má svá specifika především v intonaci.  Pro nás Čechy je to směs téměř neznámých tónů, na kterých je čínština postavena a objevení těchto tónů je dlouhodobá záležitost. V tomto kurzu se tedy naučíte především správně intonovat a naučíte se i základní čínské znaky. Čínštinou mluví asi 1,2 miliardy lidí na světě, zaujímá tedy 1. místo na světě v počtu mluvčích.

Úvod do japonštiny

V současné době se dere do popředí zájem o japonskou kulturu a tento jazyk velmi stoupá v oblibě! V IJV každý semestr otvíráme několik kurzů japonštiny. Japonsky mluví téměř 130 miliónů lidí na světě! Pokud tedy máte obchodního ducha, pak míříte zcela správně, pokud chcete s tímto jazykem začít!

Stálicí v naší letní nabídce jsou letní školy, kde máte jedinečnou možnost intenzivní výuky po celý měsíc za skvělou cenu!

To vše a mnoho jiného naleznete v nabídce letních kurzů v IJV! Těšíme se na vás!

 

Autor
článku

Iveta Pospíšilová
Iveta Pospíšilová
Iveta je vždy ochotná řešit jakákoliv přání našich zákazníků, a z ničeho nemá větší radost, než ze spokojených studentů a z podařeného projektu. Její zodpovědný a nadšený přístup je zárukou pro naše zákazníky, kteří se vždy mohou spolehnout na to, že kurzy pod jejím vedením klapnou.

Mohlo by se hodit...