IJV Blog

...aneb proč se nepodělit o to co víme :-)

Nastala móda zkracování!

03. října 2014

Autor: Lucie Potužáková Kategorie: Jazykové vzdělávání

Chystáte se v následujícím roce na zkoušku FCE (Cambridge English First) nebo CAE (Cambridge English Advanced)? Mám pro vás skvělou zprávu! Nastala móda zkracování! Od roku 2015 mění obě zkoušky svou podobu. Budou méně časově náročné.

celý článek

Do kterého skupinového kurzu se přihlásit?

09. září 2014

Autor: Iveta Pospíšilová Kategorie: Jazykové vzdělávání

Kurzů je opravdu mnoho a někdy je složité vybrat pro sebe ten správný kurz. Do kterého kurzu se tedy zapsat?

celý článek

Chcete si užít prázdniny smysluplně? Zkuste naše zahraniční kurzy!

13. června 2014

Autor: Michaela Adámková Kategorie: Jazykové vzdělávání

Blíží se doba dovolených, ale vás stále trápí nedostačující znalost cizího jazyka? Chtěli byste letošní dovolenou strávit tak trochu jinak? Pak možná právě vás z naší nabídky zaujmou zahraniční pobyty přímo v Anglii. Stačí využít našich zahraničních výukových kurzů a můžete se nejen podívat do cizí země, ale rovněž být neustále v kontaktu s rodilými mluvčími a setkat se s ostatními studenty z celého světa.

celý článek

Toto léto se určitě nenuďte aneb tipy nejen pro studenty

28. května 2014

Autor: Jaroslava Klopf Kategorie: Jazykové vzdělávání

Školnímu roku 2013/14 za chvíli odzvoní a vy už možná přemýšlíte, jak naložit s létem. Možná máte jasno… klasická rodinná dovolená, 2 měsíce nicnedělání nebo třeba studium na reparát z maturity. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, tady je několik tipů na (případnou) letní nudu.

celý článek

Pomaturitní studium. Na co se těšit v roce 2014/2015?

15. května 2014

Autor: Lucie Potužáková Kategorie: Pomaturitní studium

Maturitní zkoušky jsou v plném proudu. Už jen, aby to všechno dobře dopadlo, a hurá! Možností, co dál, se nabízí spousta. Možná jste měli vždycky jasno v tom, že budete studovat vysokou, a těšíte se na přijímačky, možná byste si rádi našli práci, která vás bude bavit, třeba se těšíte na "poslední" prázdniny, sháníte letní brigádu, nebo se chystáte do zahraničí. Ať už máte plány jakékoli, měli byste vědět, že existuje ještě další možnost, jak smysluplně rok po maturitě strávit. Pomaturitní studium angličtiny v IJV! A na co se můžete těšit?

celý článek

   Další